Założyciel PROJEKT TATUAŻ / Tatuażysta

Cześć! 
Nazywam się Konrad. Jestem tatuażystą oraz założycielem salonu PROJEKT TATUAŻ. Tatuażem zajmuję się od 2009 roku. Ukończyłem profesjonalny kurs tatuażu. Doświadczenie zdobywałem pracując pod okiem jednego z czołowych warszawskich artystów tatuażu. Obecnie sam szkolę przyszłych tatuażystów dzieląc się swoją wiedzą i warsztatem.  

Uwielbiam pracować na wielobarwnych, nasyconych kolorami kompozycjach. Bardzo pociągają mnie również cieniowane, czarno-szare prace z głębią wymiaru. Specjalizuję się w stylistyce autorskiej. Inspiruję się różnorodnymi stylami, a do moich ulubionych należą:

  • old school
  • new school
  • realizm
  • akwarela
  • cartoons

Chętnie Wykonam tatuaż wg Twojego pomysłu. Każdy wzór wykonuję ręcznie i od podstaw. Do projektowania tatuażu nie używam programów komputerowych ani gotowych szablonów. Każdy tatuaż jest indywidualnie konsultowany z klientem i projektowany zgodnie z jego ścisłymi wskazówkami oraz moimi sugestiami i propozycjami. Dzięki temu udaje nam się osiągnąć wyjątkowy kompromis oraz tatuaż, który jest unikatowy i niepowtarzalny.

PROJEKT TATUAŻ jest dla mnie szczególną przestrzenią. To miejsce, którego jestem założycielem i pomysłodawcą. To również pracownia, w której tworzenie i rozwój jestem stale zaangażowany. Traktuję to miejsce jak swój drugi dom, a moich klientów jak szczególnych gości, których chcę zaprosić do wspólnej przygody, jaką jest tatuaż.

Top