Standardy i higiena pracy

Standardy pracy:

 1. Tatuaże wykonujemy w studio na Grochowie (okolice Ronda Wiatraczna, Praga Południe, dojazd do Centrum około 15 min.).
 2. Nie realizujemy zleceń w domu klienta.
 3. Każdy projekt wykonujemy od podstaw w porozumieniu z klientem. Każdy wzór jest unikatowy i niepowtarzalny, nigdy nie wykorzystujemy go powtórnie.
 4. Przy wyborze terminu pobieramy zadatek w wysokości od 50 zł do 100 zł. Możesz wpłacić go przelewem na konto lub wręczyć osobiście. Zachęcamy do takiego spotkania, bo to świetna okazja, aby omówić szczegóły, porozmawiać o wzorze i zobaczyć, jak tatuujemy.
 5. Każdy klient otrzymuje od nas instrukcję dotyczącą przebiegu gojenia tatuażu i pielęgnacji. Na życzenie klienta udostępniamy środki znieczulające.

Higiena pracy:

 1. Każdy tatuaż wykonujemy wyłącznie przy użyciu sterylnych, jednorazowych narzędzi.
 2. Do dezynfekcji rąk i sprzętu używamy preparatu AHD 2000 działającego bakteriobójczo, grzybobójczo i wirusobójczo (w tym HIV i HBV).
 3. Wykonując tatuaż gwarantujemy sterylne i bezpieczne warunki.
 4. Pracujemy na maszynach cewkowych amerykańskiej marki Workhorse Irons oraz na markowych cartridge'ach, które są ostrzejsze od standardowej igły, przez co powodują mniej bólu podczas tatuowania.
 5. Używamy wyłącznie profesjonalnych barwników najwyższej jakości takich marek jak: Intenze Ink, Dynamic Ink, Panthera.
 6. Te elementy osprzętu, które mają kontakt ze skórą, zawsze otwieramy bezpośrednio w obecności klienta.

Top