Tatuaże

Tatuaże / Tattoos / Dziary

W PROJEKT TATUAŻ korzystamy z autorskich rozwiązań. Unikamy kopiowania prac innych artystów i nie posługujemy się gotowymi wzorami z katalogów. Nasze tatuaże są oparte na indywidualnie zaprojektowanych wzorach. Dużą wagę przykładamy do wysokich standardów związanych z realizacji projektów. Podczas pracy nad tatuażem ważne są dla nas komfort i bezpieczeństwo klienta. Dlatego też dużą wagę przykładamy do standardów i higieny pracy.

Wykonujemy zarówno tatuaże czarno-szare, tatuaże czarno-białe jak i tatuaże kolorowe. Podczas planowania pracy nad tatuażem bardzo istotne są dla nas pomysły i propozycje klienta.  To one w dużym stopniu determinują wybór dostępnej techniki oraz decydują o finalnym charakterze tatuażu. Przed umówieniem się na tatuaż warto obejrzeć galerię naszych prac. Dzięki temu można zapoznać się ze stylem i estetyką każdego z naszych artystów. 

Zapraszamy zarówno osoby, które chcą zrealizować swój pierwszy tatuaż jak i doświadczonych weteranów tatuażu poszukujących nowych inspiracji. 

Cover up

W PROJEKT TATUAŻ realizujemy również cover-up, czyli zakrywanie starych tatuaży, odświeżanie starych tatuaży oraz poprawianie nieudanych tatuaży. Ze względu na specyfikę tatuaży cover-up przed umówieniem się na tatuaż zalecamy wcześniejszą konsultację. Osobiste spotkanie to dobra okazja, aby dokładnie ocenić stan obecnego tatuażu i omówić możliwe rozwiązania. 

Top