Projekty

Jeśli chcesz zamówić sam wzór

W PROJEKT TATUAŻ istnieje możliwość zamówienia wyłącznie samego projektu tatuażu. Jest to idealne rozwiązanie dla osób z różnych zakątków kraju, które nie mają możliwości wykonać tatuażu u nas osobiście. To również świetne rozwiązanie dla tych, którzy chcą wykonać swój pierwszy w życiu tatuaż, ale potrzebują więcej czasu na decyzję. Projekt tatuażu może również stanowić ozdobną grafikę, która doskonale sprawdzi się jako prezent dla kogoś bliskiego.

Nasze projekty tatuaży są niepowtarzalne i zawsze realizowane w porozumieniu z klientem. Każdy projekt tatuażu tworzymy od podstaw zgodnie z instrukcjami i wskazówkami naszych klientów. Projekty tatuażu wykonujemy ręcznie, nie korzystamy z gotowych szablonów czy też programów komputerowych. Nasze podejście gwarantuje niepowtarzalność projektu. Wzory, które wykonujemy na zamówienie nie są publikowane w internecie. Dzięki temu klient może mieć pewność, że jego wzór nie zostanie wykorzystany przez kogoś innego. 

Gotowy projekt tatuażu można odebrać osobiście. Najczęściej jednak przesyłany jest on pocztą przesyłką poleconą na wskazany przez klienta adres. Wraz z projektem tatuażu do przesyłki załączamy próbnik barw wykorzystanych w projekcie oraz osobny arkusz zawierający kontury projektu. Te dodatki mają na celu ułatwienie pracy tatuażyście, który będzie wykonywał powierzony mu wzór. 

Jeśli zainteresowały Cię nasze dotychczasowe projekty tatuaży chętnie przygotujemy indywidualny i oryginalny projekt tatuażu dla Ciebie. 

Top