Projekty

Projekt tatuażu na indywidualne zamówienie

W PROJEKT TATUAŻ istnieje możliwość zamówienia wyłącznie samego projektu tatuażu. Jest to idealne rozwiązanie dla osób z różnych zakątków kraju, które nie mają możliwości wykonać tatuażu u nas osobiście. To również świetne rozwiązanie dla tych, którzy chcą wykonać swój pierwszy w życiu tatuaż, ale potrzebują więcej czasu na decyzję. Projekt tatuażu może również stanowić ozdobną grafikę, która doskonale sprawdzi się jako prezent dla kogoś bliskiego.

Nasze projekty tatuaży są niepowtarzalne i zawsze realizowane w porozumieniu z klientem. Każdy projekt tatuażu tworzymy od podstaw zgodnie z instrukcjami i wskazówkami naszych klientów. Wzory, które wykonujemy na zamówienie nie są publikowane w internecie. Dzięki temu klient może mieć pewność, że jego wzór nie zostanie wykorzystany przez kogoś innego. 

W studio PROJEKT TATUAŻ możecie wybrać metodę realizacji projektu. 

Projekty realizowane w programie graficznym

W studio PROJEKT TATUAŻ  do cyfrowego projektowania wzoru wykorzystujemy metodę Digital Painting. Digital Paining jest formą ręcznej pracy wykorzystaniem technik komputerowych. To oznacza, że zamiast papieru i ołówków używamy tabletu graficznego i rysika. Ta technika pozwala na otrzymywanie efektów o charakterze rysunkowym lub malarskim łącząc je jednocześnie z zaawansowanymi możliwościami komputerowymi. 

Projekty wykonywane w programie graficznym, w przeciwieństwie do tradycyjnej pracy ręcznej, dają większą możliwość nanoszenia poprawek. W cenie każdego projektu zawarte są dwie poprawki do wzoru. Przed przystąpieniem do pracy artysta otrzymuje wytyczne od klienta, czyli bardzo dokładny opis tego, co ma zostać zaprojektowane zgodnie z życzeniem klienta. Im więcej wskazówek, im bardziej precyzyjne wytyczne, tym większa pewność, że zamówiony projekt spełni Twoje oczekiwania. W kwestiach, które nie zostaną doprecyzowane pozostawiamy sobie prawo do zinterpretowania wzoru zgodnie z indywidualnymi umiejętnościami i warsztatem artysty. Jeśli chcesz, możesz też pozostawić artyście całkowicie wolną rękę w kwestii projektu.

Gotowy do druku projekt tatuażu otrzymujecie mailem w załączniku. Projekt zapisany jest w popularnym formacie jpg lub png obsługiwanym przez większość urządzeń. 

Projekty realizowane w programie graficznym wykonane są przez Kornelię.

Projekty Premium wykonane ręcznie

W projektach tatuaży wykonywanych ręcznie nie korzystamy z gotowych szablonów czy też programów komputerowych. To podejście gwarantuje niepowtarzalność projektu i unikatowy charakter pracy. W projektach premium wykorzystujemy techniki rysunkowe i malarskie: ołówek, kredka, węgiel, akwarela. Wzór taki wykonany jest na wysokiej jakości papierze o gramaturze 120 lub 180. Projekty wykonane ręcznie stanowią zatem artystyczną interpretację tematu wybranego przez klienta. 

Ręczne metody rysunkowe są wymagające i bardzo czasochłonne w przygotowaniu. Z uwagi na unikatowy charakter projektu oraz biorąc pod uwagę ręczne techniki pracy Projekty Premium nie podlegają poprawkom i stanowią gotową i zamkniętą propozycję.  Dlatego też, jeśli chcesz cieszyć się wzorem zaprojektowanym zgodnie z Twoimi wytycznymi, prosimy o przedstawienie bardzo dokładnego opisu tego, co chcesz, aby zostało narysowane. Im więcej wskazówek, im bardziej precyzyjne wytyczne, tym większa pewność, że zamówiony projekt spełni Twoje oczekiwania. W kwestiach, które nie zostaną doprecyzowane pozostawiamy sobie prawo do zinterpretowania wzoru zgodnie z indywidualnymi umiejętnościami i warsztatem artysty. Jeśli chcesz, możesz też pozostawić artyście całkowicie wolną rękę w kwestii projektu.

Gotowy projekt tatuażu można odebrać osobiście. Najczęściej jednak przesyłany jest on pocztą przesyłką poleconą na wskazany przez klienta adres. Wraz z projektem tatuażu do przesyłki załączamy próbnik barw wykorzystanych w projekcie oraz osobny arkusz zawierający kontury projektu. Te dodatki mają na celu ułatwienie pracy tatuażyście, który będzie wykonywał powierzony mu wzór. 

Projekty Premium realizowane ręcznie wykonywane są przez Konrada. 

Top