Realizacja projektów

Jak wykonywane są projekty do zamówionych tatuaży:

  1. Każdy projekt wykonuję od podstaw w porozumieniu z klientem. Każdy wzór jest unikatowy i niepowtarzalny, nigdy nie wykorzystuję go powtórnie.
  2. Nie wykonuję kopii prac innych artystów. Możliwe jest zaprojektowanie wzoru zainspirowanego motywem, który wskazał klient. 
  3. Przed przystąpieniem do pracy nad projektem klient proszony jest o przesłanie kilku zdjęć tatuaży, które są dla niego atrakcyjne. Proszę też o bardzo dokładny opisu tego, co ma zostać zaprojektowane zgodnie z życzeniem klienta. Im więcej wskazówek, im bardziej precyzyjne wytyczne, tym większa pewność, że zamówiony projekt spełni oczekiwania klienta. Proszę o dostarczenie tych wskazówek nie później niż 3 dni przed planowaną sesją. 
  4. Do jednego tatuażu wykonuję maksymalnie 1 wzór. Wysyłam go klientowi do wglądu na dzień przed planowaną sesją.
  5. Z uwagi na ręczny charakter pracy ostateczna wersja wzoru nie uwzględnia możliwości dokonywania gruntownych przeróbek, nie obejmuje przebudowy wzoru, zmian kompozycyjnych oraz zmiany wybranej stylistyki. 
  6. Istnieje możliwość naniesienia drobnych poprawek zgodne z uwagami klienta (np. dodanie niewielkich detali, dokontrastowanie wzoru, itp.). Takie zmiany wykonuję w studio w obecności klienta, w czasie przeznaczonym na sesję.
  7. W sytuacji, w której klient nie akceptuje zaproponowanego projektu istnieje możliwość wykonania kolejnego wzoru, zgodnie z nowymi wytycznymi klienta. Przygotowanie kolejnego projektu wiąże się z dopłatą, zgodnie z aktualnym cennikiem. 

Jeśli chcesz zamówić sam projekt tatuażu przeczytaj o tym, jak wygląda realizacja takiego zlecenia: Projekty

Top