Realizacja projektów

Jak wykonujemy projekty:

  1. Każdy projekt wykonujemy od podstaw w porozumieniu z klientem. Każdy wzór jest unikatowy i niepowtarzalny, nigdy nie wykorzystujemy go powtórnie.
  2. Nie wykonujemy kopii prac innych artystów. Możliwe jest zaprojektowanie wzoru zainspirowanego motywem, który wskazał klient. 
  3. Przed przystąpieniem do pracy nad projektem klient proszony jest o przesłanie kilku zdjęć tatuaży, które są dla nich atrakcyjne. Prosimy też o bardzo dokładny opisu tego, co ma zostać zaprojektowane zgodnie z jego życzeniem. Im więcej wskazówek, im bardziej precyzyjne wytyczne, tym większa pewność, że zamówiony projekt spełni oczekiwania klienta. Prosimy o dostarczenie tych wskazówek nie później niż 3 dni przed planowaną sesją. 
  4. Do jednego tatuażu wykonujemy maksymalnie 1 wzór. Wysyłamy go klientowi do wglądu na dzień przed planowaną sesją.
  5. Z uwagi na ręczny charakter pracy ostateczna wersja wzoru nie uwzględnia możliwości dokonywania gruntownych przeróbek, nie obejmuje przebudowy wzoru, zmian kompozycyjnych oraz zmiany wybranej stylistyki. 
  6. Istnieje możliwość naniesienia drobnych poprawek zgodne z uwagami klienta (np. dodanie niewielkich detali, dokontrastowanie wzoru, itp.). Takie zmiany wykonuje w studio w obecności klienta, w czasie przeznaczonym na sesję.
  7. W sytuacji, w której klient nie akceptuje zaproponowanego projektu istnieje możliwość wykonania kolejnego wzoru, zgodnie z nowymi wytycznymi klienta. Przygotowanie kolejnego projektu wiąże się z dopłatą, zgodnie z aktualnym cennikiem. 

Jeśli chcesz zamówić sam projekt tatuażu przeczytaj o tym, jak wygląda realizacja takiego zlecenia: Projekty

Top